Актуально

Прага зустріла “Нічних вовків” коридором ганьби і вигуками ” Чемодан, вокзал, Росія!”

By Травень 7, 2016 No Comments

Foto: Ludvík Hradilek

Кілька сотень демонстрантів на Вацлавській площі в Празі взяли участь в акції протесту проти приїзду путінських байкерів з угруповання “Нічні вовки”.

Активісти- чехи, українці, росіяни з прапорами України, Криму, Чехії, ЄС, США та НАТО скандували: “Додому, окупанти!”, “Чемодан, вокзал, Росія!”, “Свободу кримським татарам!”, ” Іване, їдь до дому!”.  В руках активісти тримали надувних зелених чоловічків, які символізували окупацію Криму. На площі було встановлено величезний вертикальний банер з фотомонтажем, що зображує Володимира Путіна в образі Гітлера та Сталіна. Також активісти тримали плакати із зображенням Надії Савченко.

У заяві групи “Капутін» і асоціації EEIC сказано: “Це далеко не звичайна банда байкерів, але політична організація, яка пов’язана з режимом Кремля. Gang з’явився в якості пропаганди Путіна в Криму відразу після російської анексії і її члени воювали в рядах так званих сепаратистів на сході України пліч-о-пліч з  російськими агресорами. Ці байкери проводять пропаганду для Володимира Путіна. Організовують провладні пропагандистські  події в країні і за кордоном, в тому числі  ідеологічне виховання дітей. Російський імперіалізм заохочує і підтримує  його. Щороку в травні, банда організовує  поїздку уздовж тієї частини Європи, що Червона Армія звільнила, і під хибним приводом “пам’яті жертв Другої світової війни” просуває ідею путінізму, що до Росії належить та частини Європи, куди під час Другої світової війни  ступила нога  радянського солдата. ” – Svobodne forum

Фоторепортаж з події, автор Галина Андрейців, Олена Іванців, Людвік Граділек

У соцмережах опублікували відео, як непривітно в Празі зустріли путінських улюбленців

Як відомо, мотоциклісти російського клубу “Нічні вовки” здійснюють черговий мотопробіг “Дороги Перемоги – на Берлін”.

Путінським байкерам вдалось все ж таки потрапити до ЄС, попри те, що Польща і Білорусь їх не пропустили. Як повідомляють ЗМІ, “Нічні вовки” в’їхали до ЄС за сприяння закарпатських депутатів.

За матеріалами Вікіпедії : «Нічні Вовки» (рос. «Ночные Волки») — російська організація мотоциклістів, яка на початку свого існування, під прикриттям ФСБ займалася наркотрафіком, а в останній час бере участь у пропагандиських акціях великодержавно-імперської спрямованості, а також в рекламних кампаніях на підтримку персонально Путіна. Офіційна назва — «громадська організація» клуб байкерів або проект «Русские мотоциклисты».

Заснований у 1989 році в Москві, зареєстрований у 1995 році. Мотоклуб налічує приблизно 5 тис. членів, але його склад внастідок «витоку кадрів» часто змінюється. Типова сучасна російська ГОНГО-організація (рос. «Государством организованная негосударственная организация»). Номінальний засновник і незмінний «президент» — Олександр Залдостанов– «Хірург»

Широко відомі факти прямого фінансування «Нічних вовків» з боку Кремля, спецслужб та злочинних кіл Росії. Вони також користуються відкритим заступництвом РПЦ в особі московського патріарха. Керівництво клубу було в Росії не раз звинувачено у злочинній діяльності проти інших незалежних байкерських клубів Росії не про-путінської орієнтації, в тому числі з використанням насильства та зброї. «Нічні вовки» брали активну участь в інтервенції Росії в Криму, в наслідок чого підпали під санкції США і Канади.

В наслідок постійних залучань «вовків» путінською пропагадною до офіційних державних заходів в образі «православних лицарів» «встаючої з колін Росії» — вони в російськомовному культурному просторі та байкерському субкультурному середовищі здобули репутацію «путінських клоунів.

Джерело: UEP 

Leave a Reply