Про Нас

Українська Європейська

Перспектива (УЄП)

Міжнародна неурядова організація зареєстрована
7 квітня 2011 року у Празі, на основі рішення прийнятого МВС Чеської Республіки, реєстраційний номер č.j.:
MV-13820-11/VS-2011, IČ.: 72541954.

Основна мета діяльності УЄП

Сприяння європейській
інтеграції України

 

Розвиток культурного, торгівельного та економічного співробітництва між Україною та ЄС, реалізація гуманітарних проектів для підтримки України та захисту прав та інтересів Українців.

Об’єднання зусиль усіх небайдужих людей, незалежно від громадянства, для проведення постійних акцій з метою привернення більшої уваги європейського суспільства до політичних подій, російської пропаганди і реальної ситуації на сході України.

Засновники УЄП

Василь Данилів

успішний український бізнесмен, меценат, громадський діяч, громадянин України з постійним місцем проживання в Чехії.

Богдан Данилишин

професор, академік НАН України, екс-міністр Економіки України, дисидент – переслідувався Режимом Януковича і отримав політичний притулок у Чехії, громадянин України.

Ірина Халупа

редактор «Радіо Свобода», ведуча передач про Україну у світовому контексті, громадянка США.

Галина Андрейців

громадська активістка, волонтер, громадянка України з постійним місцем проживання у Чехії.

Засновники УЄП

Василь Данилів

успішний український бізнесмен, меценат, громадський діяч, громадянин України з постійним місцем проживання в Чехії.

Богдан Данилишин

професор, академік НАН України, екс-міністр Економіки України, дисидент – переслідувався Режимом Януковича і отримав політичний притулок у Чехії, громадянин України.

Ірина Халупа

редактор «Радіо Свобода», ведуча передач про Україну у світовому контексті, громадянка США.

Галина Андрейців

громадська активістка, волонтер, громадянка України з постійним місцем проживання у Чехії.

Наша Команда

Василь
Данилів

Засновник і Голова ради УЄП

Маріанна
Данилів

Голова Наглядової Ради УЄП, Координаторка проекту «Європа в Україні»

Галина
Андрейців

Засновник і Виконавчий Директор УЄП, Координаторка проекту «Допомагаємо Україні разом»

Василь
Мірошниченко

Директор по зв’язках з громадськістю проекту «Європа в Україні»

Майкл
Барчілл

волонтер, Управляючий Директор проекту «Європа в Україні»

Маргарита
Голобродська

Медіа-комунікації, Координаторка культурно-освітніх проектів
Стратегічні цілі і завдання

Лобіювання інтересів
України в Європі

для успішної євроінтеграції України, представництво та захист інтересів України
в Європейському парламенті.

Створення та підтримка позитивного іміджу України в Європі.
Об’єднання зусиль активних громадських та політичних діячів світового рівня для втілення в Україні європейських стандартів життя та побудови сильної демократичної європейської країни.

Наші Проекти

Упродовж перших років свого існування Українська Європейська Перспектива активно працювала над викриттям злочинів режиму Януковича та визволенням політв’язнів, а також дослідженням і підготовкою  матеріалів для «Чорної книги корупції влади Януковича».

Чесько-український гуманітарний проект «S.O.S.» – Допоможіть людям на Майдані вижити!». Збір необхідної допомоги для підтримки людей на Майдані. З Чехії до Києва ми передавали медикаменти, теплий одяг, їжу, засоби захисту. Також координували і опікувались пораненими майданівцями, які проходили лікування і реабілітацію в Чехії.

За цей період нами була надана допомога близько 1 млн. чеських крон.

Після російського вторгнення і захоплення Криму, а в подальшому і частково території сходу України, наша діяльність була направлена на наступний проект «Допомагаємо Україні разом -Чехія» – допомога цивільному населенню і українським військовим в зоні АТО, військовим і польовим госпіталям, пораненим бійцям АТО, тимчасовим переселенцям з Криму і Донбасу, сім’ям загиблих, дитячим будинкам на лінії розмежування та важкохворим дітям.

Актуальні Проекти

«Допомагаємо Україні разом» – допомога цивільному населенню і українським військовим на сході України, військовим і польовим госпіталям, пораненим бійцям АТО, тимчасовим переселенцям з Криму і Донбасу, сім’ям загиблих, дитячим будинкам на лінії розмежування та важкохворим дітям.  В рамках Проекту ми реалізуємо:

«Митці воїнам»  – благодійна виставка-аукціон у Празі картин українських майстрів зі світовим ім’ям та молодих художників.

«Чеські канікули» – літній та зимовий відпочинок і реабілітація для дітей загиблих воїнів з України.

«Список мрій» – адресна допомога дітям загиблих Героїв, фінансова підтримка важкохворих дітей,  оплата навчання, закупівля і доставка необхідних речей і подарунків сім’ям українських військових.

Активно через місцеві ЗМІ та телебачення привертаємо увагу європейської спільноти до проблем і реальної ситуації на сході України. Також звертаємось до європарламентарів з проханнями про посилення міжнародних санкцій проти Росії – країни агресора. Організовуємо зустрічі українських військових, волонтерів, політичних і громадських діячів із європейською спільнотою.

«Реабілітаційнийний  Центр на Івано-Франківськівщині» – фінансова підтримка та речова допомога Центру для ветеранів АТО та їхніх родин. 

Члени УЄП є співзасновниками унікального проекту «Празький Майдан» – однієї з найбільш довготривалих вуличних акцій наметового типу, яка розпочалась у вересні 2014 року в центрі Праги та діє по сьогоднішній день. Метою проекту є просвітницька діяльність, боротьба з російською пропагандою та гуманітарна допомога Україні. 

Проект «Україно, вітаємо в Європі!» – культурна співпраця між Україною і Чехією, підтримка позитивного іміджу України в Європі, можливість молодим талановитим виконавцям презентувати свою творчість на європейській сцені. Організація музичних фестивалів, концертів, мистецьких виставок і зустрічей з українськими письменниками.

Проект «Як смакує Україна» –  презентація України на різноманітних мультикультурних та регіональних фестивалях у Чехії.

З часів Майдану
Міжнародна неурядова організація «Українська Європейська Перспектива», дякуючи постійній підтримці закордонних українців та чеських друзів, надала допомогу Україні
на суму 4 000 000 чеських крон.

Підтримати проекти УЄП

Допомогти