На даний час Російської військової агресії проти України пріорітетом діяльності УКРАЇНСЬКО ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ПЕРСПЕКТИВИ є надання прямої допомоги українським військовим. Ми здійснюємо пошук, купівлю, відправку необхідного обладнання та спорядження для українських воїнів. Вся допомога надходить виключно та безпосередню для українських бійців, які перебувають на передовій оборони України

Ще одним напрямком нашої діяльності є допомога цивільним лікарням та військовим шпиталям. Здійснюємо допомогу як в лікувальним обладнанням так і ліками та медичними засобами, які незабороненні до перетину кордону.

Мабуть найважча але неменш потрібна робота – здійснювати посильну допомогу людям, які постраждали від війни в Україні та вимушено переселись до Чехії. Це емоційна, з потребою в знаннях основ психології робота, але вся важкість такої праці винагороджується дитячими посмішками, які ми отримуємо щодня в замін.

І команда. Команда яка реалізовує і створює, всю магію наших досягнень. Команда, це волонтери центру допомоги і мешканці Чехії, які нам допомагають в нашій меті. Команда – це  люди, які приходять для отримання допомоги, ідуть, вливаються у велику Чеську родину і починають навзаєм вже допомагати нам та іншим. Дякуємо Вам друзі!!!

Адреса: Táborská 372/36
Офіс: +420 602243980
Galina Andrejciv — Výkonná ředitelka UEP
Сайт: https://u-e-p.eu/
Facebook: https://www.facebook.com/uepeu
Робочий час: Пн-Сб 10:00 – 19:00 

Некомерційна організація УКРАЇНСЬКА ЄВРОПЕЙСЬКА ПЕРСПЕКТИВА працює в Чехії з 2011 року. Метою діяльності є підтримка європейської інтеграції України, розвиток культурного, торговельного та економічного співробітництва між Україною та Європейським Союзом. Організація реалізує гуманітарні та соціальні проекти на підтримку України. Ми з радістю ділимося власним досвідом та контактами заради європейського майбутнього України

Новини центру допомоги Україні

Давайте зробимо це разом!

Підтримати проекти УЄП

Допомогти