АктуальноОсобиста Думка

Василь Данилів – патріот, благодійник і… політв’язень

By Липень 26, 2014 No Comments

VD-lukjanivske-SIZO

22 липня 2014 року на своїх чергових зборах КВП визнав політв’язнем відомого громадського та політичного діяча, мецената, філантропа, патріота України, незламного борця проти кровавого режиму Януковича –  Даниліва Василя Миколайовича, 11.06.1969 року народження, уродженця с.Кальна Долинського району Івано-Франківської області.

Василь Данилів робив українську справу за різних режимів. За режиму Януковича Данилів допомагав у Чехії біженцям-опозиціонерам. Під час подій на Майдані Василь уже перебував за гратами, але революціонерам медикаментами та іншими речами допомагала створена Данилівим організація.

2 роки Даниліва В.М. незаконно утримують під вартою у Лукянівському СІЗО  за сфабрикованим звинуваченням у вчиненні особливо тяжкого злочину, що має замовницький та політично вмотивований характер.

29 липня 2014 року о 10 год.00 хв. у приміщенні Шевченківського районного суду м.Києва за адресою: м.Київ, вул.Смірнова-Ласточкіна відбудеться чергове судове засідання у справі проти Василя Даниліва.

Комітет визволення політв’язнів

Leave a Reply