Актуально

Олександр Тимошенко – Голова МГО «Батьківщина-Прага» звертається до нового уряду про звільнення Василя Даниліва

By Липень 12, 2014 No Comments

6D843D33-9CFA-4875-94B4-377758826DE0_mw1024_s_n

В.о. Президента України – Голові Верховної Ради України О.В.Турчинову, Прем’єр-міністру України А.П.Яценюку

Вельмишановні керівники Держави!

Звертаємося до нової влади України прийняти рішення про звільнення з Лукянівського СІЗО Василя Даниліва  та  закриття проти нього політично вмотивованих справ.

16 липня 2012 року співробітниками МВС України був затриманий і відправлений у СІЗО один із співзасновників Української Європейської Перспективи,  Громадський діяч  і борець з режимом Януковича Василь Миколайович  Данилів. Створена в квітні 2011 року в час, коли кривавий режим Януковича розпочинав свою терористичну діяльність проти власного народу,  Українська Європейська Перспектива була одною з перших, хто відкрито і голосно виступав проти політичних репресій, переслідувань, та злодіянь тодішньої влади.

Значну роль в цьому відігравав і Василь Данилів. Це не могло бути непоміченим спецслужбами України, які постійно відстежували діяльність Української Європейської Перспективи і вели спостереження за її керівниками. Крім того, в цей час в офісі УЄП знаходилася штаб- квартира організації «Батьківщина Прага»,  разом з іі керівництвом.

Члени Української Європейської Перспективи постійно доносили до світової спільноти правду про діяльність режиму Януковича, порушення прав людини та політичні переслідування в Україні, вимагали звільнення  з ув’язнення  екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Високоосвічений керівник та організатор – Василь Миколайович Данилів користується великою повагою як в Україні так і за її межами. Неодноразово мав зустрічі з керівниками країн, політичними та громадськими діячами світу.

Активний філантроп і меценат. В листопаді 2008 року нагороджений орденом “За заслуги” III ступеня за значний особистий внесок у створення сприятливих умов для всебічного розвитку українських дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. За свою благодійну діяльність Василь Миколайович Данилів ніколи не потребував ані подяки, ані вшанування. Це скромна людина, але велика духом і щедра серцем.

Василь Данилів – це патріот і справжній борець за демократичний розвиток і права людини в Україні, а порушені проти нього кримінальні справи є спробою замести сліди кримінальних структур, наближених до режиму Януковича.

Звертаюся до нової влади України прийняти рішення про звільнення з Лукянівського СІЗО Василя Даниліва  та  закриття проти нього політично вмотивованих справ.

 

Голова МГО «Батьківщина-Прага»                   

Олександр Тимошенко

Джерело УЄП

Leave a Reply