Допомога Військовим

Чеські військові бушлати для українських військових

By Листопад 9, 2016 No Comments

Камаради-місцеві українці, потрібна ваша допомога!

На початку грудня ми їдемо в Україну. Зараз для нас питання номер 1 – допомога нашим друзям-воякам на сході. Писати багато про те, яка важка зараз ситуація на Донбасі, я вам не буду. Вірю, що ви слідкуєте за подіями на сході своєї країни. Скажу лише, що наших криють важкою артилерією не по-дєцки….Крім того, на сході зараз капець, як холодно. Хлопці хворіють, набагато більше, ніж ми тут, бо не мають ані теплої хати, ані гарячого кофе і какао… То дуже вас прошу, хто має скільки дома, або зможе купити в аптеці, принесіть нам будьте добрі різних протизастудних препаратів, що вам в голову прийде, або тітонька в аптеці порадить. Ще можете захватити термоски, пальчикові батарейки, бинти, пластирі, знеболюючі і УВАГА-шоколадні батончики. Повірте, в ситуації стресу, шоколад не лише вас заспокоює.
Дзвоніть, пишіть, адреса незмінна: Opletalova 39, Praha 1, Ukrajinsko Evropská Perspektiva Galina Andrejciv.
tel.: +420 775 781 997, uepgalina@gmail.com

Далі, ми хочемо купити своїм підопічним теплих бушлатів оригінал чеська армія. Перевірені нами і вояками за 2 зими війни, характеристики відмінні. Для нас суперова ціна 150 крон!!! Хлопці просять хочаб 70 бушлатів. То виходить 10.500 крон. Вірю, що з вашою підтримкою, ми їх зможемо купити і особисто передати хлопцям.

Номер дзеркального рахунку УЄП для допомоги українським військовим : Raiffeisen Bank 6283201001 / 5500 з позначкою UKRAJINA/KABATY ваше ім’я та прізвище.

Facebook Galina Andrejceva 

Leave a Reply