АктуальноОсобиста Думка

Василь Данилів: До річниці Незалежності ми більше залежні

By Серпень 24, 2015 No Comments

4_main_nomark

Недостатньо було простої форми оголошення незалежної Державності. Незалежність потрібно виборювати ціною найкращих синів нашого народу. Тільки тоді суспільство зможе оцінити що саме є Незалежність.

День Незалежності – українці готуються до цієї дати, можна сказати, символічно. Адже, незалежними ми так і не стали. Завжди хтось мав вплив на наші землі.  Ми залежали від Австро-Угорщини, Польщі, Росії, а сьогодні це Європейський вплив. Також, політики США керують нашим  урядом і Президентом в ручному режимі.  Вони допомагають нам боротись з корупцією і російською загарбницькою політикою.  Наш уряд тримається одного впливу для боротьби проти іншого.  Це геополітичне питання, пов’язане з економічним впливом. Всі події, які відбуваються в нашій країні, є реалізація плану Більдерберзького клубу, 60-річчя якого святкуватимуть цього року. Це організація, яка впливає на всю політику США та Європи. До його складу входять такі копманії, як The Goldman Sachs Group, Airbus Group, Microsoft,  Deutsche Bank, NSBC  Bank, та інші. Такі знамениті імена, як Рокфеллер, Джордж Осборн, Дадлі,  Джордж Сорос, та багато інших. Вони контролюють федеральний резерв системи, яка друкує долар. Уявіть собі, весь цивілізований світ має борг перед ними 40 трильйонів доларів. З них, 14 трильйонів США і 7 трильйонів Японія. Саме ця транснаціональна банківська корпорація вирішує, яка країна розвиватиметься, а яку потрібно потопити у війнах, економічній кризі, голоді та злиднях.

Ось вона, наша залежність. Радіти нам, чи засмучуватись? Це актуальне запитання, на яке дасть відповідь лише час, аж ніяк не наш Президент, який в одному місці говорив одне, а в іншому, протилежне.  Це стосується і нашого прем’єра, який не зміг встояти перед спокусою корупційних схем.

Якщо ми не змінимось, то втратимо свою країну. ЇЇ розшматує  Росія, яка прагне до затвердження « Великого русского мира», або Більдерберзький клуб, який планує завоювати увесь світ.

Позиція Росії- Путіну потрібно вирішити такі питання:

1.Судовий процес по малайзійському Боінгу, який був збитий російським «Буком»

  1. Судовий процес по Литвиннику в Британії.
  2. Судовий процес по Юкасу. Гаагський суд.
  3. Зняття санкцій.
  4. Щоб визнали Крим російською територією.

Після вирішення цих питань, Росія відведе свої війська і військову техніку зі  сходу України.

Індія- країна, яка також була під зовнішнім впливом . В 1949 році англійці залишають Індію і зразу з´являється Пакистан( свого роду анти Індія).  Така ж схема може реалізуватись і в нас. Росія також вийде з  України і створиться  територія  анти України.  Думаю, що саме такий план реалізує Путін. На сьогодні офіційно зафіксовано 36 автомобільних гуманітарних конвоїв, на ЖД шляхах вони навіть не фіксуються.  А це величезна кількість військової техніки, зброї та військових.  Росія реагує таким чином, остерігаючись розширення НАТО на Схід. Про це пише і двадцять другий міністр оборони США Роберт Гейтс:  – Розширення НАТО на Східні кордони Європи було помилкою. Плани приєднання України до НАТО нічого доброго не принесуть, окрім ескалації конфлікту. Американські газові та нафтові компанії потирають руки. Але, запевняю вас, мир неможливий без Росії.

Знаходячись вже більше трьох років за тюремними стінами, мені важко робити висновки і аналіз подіям, які відбуваються поза її межами сьогодні. Я змушений отримувати інформацію з масмедій, які також заполітизовані. Мені нічого більше не залишається, як аналізувати історичні події і покладатись на здоровий глузд. Аналізуючи, все більше схиляюсь до думки, що не потрібно нам схилятись ані на сторону Росії, чи Європи або США.  Ми повинні бути самостійні, робити все для того, щоб саме самостійність  в міжнародній політиці, так і в економічній сфері, допомогла досягти миру на нашій території.  Необхідна циркуляція еліт. Свідоме елітне суспільство зможе належно відіграти свою роль в реалізації самостійної української державності.

Повертаючись до нашого свята. Пригадаємо 28 грудня 1920 року. Між УРСР і РСФСР було підписано Робітничо-Селянський Союзний договір про військове і господарське співробітництво. Цей договір закріпив залежність УРСР від РСФСР.  Це приклад того, як слова і обіцянки дружби і допомоги можуть взяти в міцні тіски та нагляд над вільною людиною. Наше суспільство повинно бути вільне в своєму виборі і незалежне від мінімальної зарплатні, від різних суддів та прокурорів, незалежне від безглуздих розпоряджень і законопроектів.

Коли наше суспільство досягне такої мети, тільки тоді наша Держава буде незалежною.

24 серпня 1991 року Верховна Рада Української РСР проголосила Україну незалежною і внесла «Акт проголошення незалежності України», який був підтверджений на референдумі 1 грудня 1991 року.

Напевне недостатньо було простої форми оголошення Незалежної Державності. Незалежність потрібно виборювати ціною найкращих синів нашого народу. Тільки тоді суспільство зможе оцінити що саме є Незалежність.

 

Слава Україні! Героям Слава!

Політв’язень Василь Данилів, засновник УЄП

Київ, 24.08.2015, Лукя´нівське СІЗО

Джерело: УЄП

 

 

Leave a Reply