АктуальноОсобиста Думка

Василь Данилів: Щорічна промова Президента та наступом на Мар´їнку

By Червень 9, 2015 No Comments

Президент покритикував парламент, уряд а також себе. Самокритика, це чудово, але про щирість цієї критики знає лише сам Президент.

Зелена галявина забезпечена проти вітру та раптового дощу, який спіткав на цій галявині Ющенка під час щорічної промови.

Швидкими кроками Президент Порошенко підійшов до мікрофону, та проніс хорошу промову.

Що ми почули: на мій погляд, ніякої конкретики, загальні , завуальовані фрази, жодних рішень, та майбутніх планів дій, крім того, що нам потрібен мир. Президент покритикував парламент, уряд а також себе. Самокритика, це чудово, але про щирість цієї критики знає лише сам Президент.

Також Порошенко передав підписану між ним та Кличком угоду, яка вже доступна на всіх сайтах. А ось про свої політичні зв’язки з Фірташем, не підтвердив, як і домовленості між ними в розподіленні ролей-кому на Президента України, а кому на мера Києва. Також про розподіл впливу на об’єднану політичну силу під назвою «БПП».

Всім було відомо, хто фінансував партію «Удар», саме Фірташ і впливав на цю політичну силу, та на самого Кличка. Є розбіжності в показах Фірташа під присягою в суді міста Відня, та словами, які озвучив Президент на зеленій галявині. Однозначно, хтось з них не говорить правду. А знають цю правду точно троє осіб-Фірташ, Кличко, Порошенко. Ось, мабуть і все, що можна сказати про виступ на галявині.

Коли Президент виступав, то по лікарнях і госпіталях вже лежали наші бійці, поранені під час наступу на Мар´їнку. Сепаратисти вирішили вже вкотре зірвати Мінські домовленості, викликати деморалізацію українських солдат, щоб зірвати виступ на галявині. Хотіли, щоб до Президента було багато запитань, за так звані котли Іловайська і Дебальцеве. Сепаратисти намагались створити ще один такий котел в Мар´їнці, але не вийшло. Наступ був було блискуче відбито з великими втратами зі сторони сепаратистів. Чи була ця акція спланована в російських штабах із залученням військ? Ні, не була просто вилазка сепаратистських бандугрупувань. Але в російських штабах зробили висновки, це називається «розвідка боєм» із залученням не важливих сил.

Повернемось до реального становища.

Чи вплинули на путінський режим санкції? Ні, не вплинули. Крим вони не віддали, та і не віддадуть, як мінімум до смерті Путіна. Чи змінили вони своє бачення у розділенні України, або її абсолютне захоплення?- ні не змінили, навпаки, завезли масу озброєння на 100 тисячну армію для закріплення так званих ДНР та ЛНР, мало того, роблять все для розширення їхніх територій.

Не звернути вам про кремлівські маси з шляху «руского міра», або ІІІ імперії. Загляньте до минулості – Хрущов ослабив воєнний вплив і був знятий з посади. Горбачов вивів війська з Афганістану, і був знятий з посади Президента. Тому, Путін не допустить такої помилки і не зверне з шляху агресора, навіть ціною великої ізоляції, та падіння економіки. Тільки тому, що більшість людей, які там живуть, хочуть саме цього «Великого руського міра» , тому, що це Орда.

Проаналізуємо:

Придністров’я – проживає 513.400, проживало 712.500

Абхазія – проживає 240.505, проживало 525.505

Південна Осетія – проживає 70.000, проживало 87.370

Республіка Крим – проживало 1 968 000, скільки зараз, невідомо

ДНР – 1 356 000 було 2 380 000

ЛНР – 919 700, було 1 510 431

Нульові міжнародні інвестиції. Перспектив розвитку у цих республік мабуть немає. Скільки будуть коштувати Росії дотації цих регіонів ?- приблизно від 100 – 150 мільярдів доларів. Запитання: навіщо це Російській Федерації?… Мабуть у всьому цьому є якийсь план. Замість розбудови власної економіки, руйнація. І все заради розширення своєї території шляхом завойовування чужої.

Ще хочеться звернути увагу на так звану боротьбу з корупцією. На мою думку, основним джерелом, або гніздом корупції, є Прокуратура, а суди користуються плодами що породили МВС і Прокуратура.

Де виконання вимог Майдану – бандитам та корупціонерам тюрми?… Саме Махніцький і Ярема мають бути на лаві підсудних та відповісти за свою діяльність, та бездіяльність. Це очевидно, що з минулою, та сьогоднішньою владою є пакт про не напад.

Де виконання обіцянки Президента – Банду геть! ? Банда Клюєва з двох державних банків вкрала 15 мільярдів гривень, та 8 мільярдів за зелений тариф. Це лише мала частина в цих довжелезних схемах під час десятиліття правління Януковича та Партії Регіонів. Вони грабували, на жаль, грабують і надалі.

Звернення до Прокуратури було як слід не підготовлене. Рішення Регламентного комітету про внесення на розгляд парламенту про зняття з Клюєва депутатської недоторканості , Клюєв цинічно назвав «політичною розправою» і погрожує звернутись в «Європейський суд». Цілком ймовірно, що він в цьому суді виграє через непрофесійну діяльність, чи бездіяльність прокуратури.

За ініціативи молодого політика Соболєва, було знято Ярему. За подачі Президента був призначений Шокін, за якого проголосувало 100% опозиції. Проте, категорично відмовились голосувати такі як …. Та багато інших порядних депутатів, які не входять в зграю.

Господарями Парламенту є олігархи, а не справжні обранці народу. Таких людей є мало!

У темні часи видно світлих людей. Отже, роздивляйтесь, знаходьте таких людей, звертайте на них увагу, та допомагайте їм своєю довірою та підтримкою.

Любіть Україну! Тримайте порох сухим.

Політв’язень Василь Данилів, засновник УЄП

Київ, 06.06.2015, Лукя´нівське СІЗО

Джерело: УЄП

Leave a Reply