Допомога Військовим

Актуалізовано “Допомагаємо Україні разом”

By Березень 15, 2015 No Comments

Гуманітарний Проект “Допомагаємо Україні разом”

Допомога підрозділам Збройних сил, Національної гвардії, солдатам і офіцерам, добровольцям, які воюють за свободу і незалежність України, їхнім сім´ям, пораненим. Вони наша надія, ми – їхня.

Бійцям, дуже потрібні: берці, тактичні окуляри, тактичні рукавиці, спальні мішки, каримати, термоси, ліки від застуди та шлунково-кишечних захворювань, препарати для миттєвого зупинення кровотечі, Celox,індивідуальні перев’язочні пакети, дощовики, кава, чай, шоколад…

Велика необхідність в тепловізорах, приборах нічного бачення, коліматорах!!!

Якщо маєте змогу і час самостійно закупити деякі речі, будемо вам вдячні, в такому випадку ми зможемо надати більше допомоги нашим хлопцям.

Банківські реквізити для надання доброчинної допомоги:

Ukrajinsko Evropská Perspektiva., Raiffeisen Bank, номер дзеркального рахунку:6283201001 / 5500

з позначкою: SOSUKRAJINACZ ( при бажанні, Ваше ім’я та прізвище). Для закордонних переказів IBAN CZ8755000000006283201001 SWIFT RZBCCZPP. Для юридичних осіб-можливість зниження ПДВ.

Всі кошти підуть виключно на закупівлю та забезпечення потреб українських бійців у зоні АТО та надання допомоги сім´ям загиблих.

Допомогу для військових приносьте / надсилайте на адресу: Оплеталова 39, Прага 1 Українська Європейська Перспектива ( Opletalova 39, 110 00 Praha 1, Ukrajinsko Evropská Perspektiva, Galina Andrejceva)

по-пт з 10 до 18:00. В разі необхідності, можете домовитись про інший термін.

Попередньо зателефонуйте координатору проекту Галині Андрейців: Тел.: +420 775 781 997

Е-пошта: uepgalina@gmail.com Facebook: Galina Andrejceva

Закупляємо все необхідне для наших хлопців, якісне, і що дуже важливо, за оптовими цінами, або зі знижками. Наша допомога, дякуючи перевіреним співпрацею волонтерам, попадає безпосередньо до рук бійців, а не перекупників.Слава Україні!

Велике, щире Дякуємо громаді Чеської Республіки за ваше людське серце!

 

 

Leave a Reply