Культурно Освітні Проекти

Ukrajina na Festivalu
Kaleidoskop 2017

By Липень 15, 2017 No Comments

Як ми попрацювали на мультикультурному фестивалі Kaleidoskop 2017. 
“Наші дорогі помічники- українські майстрині, художник Олександр Оніщенко, волонтери, чеські друзі з Празького Майдану, гості фестивалю, всі, хто нас підтримав в цей день, наші обидва намети вторгували за один день на добру справу найбільше, за всі попередні роки: 23.450 крон!!! 

Після відрахування всіх чеків і витрат, у нас залишається 17.120 крон. Дівчата і хлопці, ви неймовірно круті!!! Ви це й самі знаєте, бо бачили по задоволених моськах гостей, як їм смакують вареники( з капустою,картоплею і із сиром), деруни, голубці, борщ, огірки і капуста, грибна підливка, м’ясце і сальце…колганівка, горілка і квас… Ми продали все, що мали, а мали ми не мало ))). То й добре, для файних гостей нічого не шкода 😉

Дякуємо, вам ВЕЛИЧЕЗНЕ, що ви з нами вже другий рік представляєте Україну у Чехії, знайомите чехів з подіями в Україні, нашими традиціями, стравами і напоями, також, не менш важливо, українською гостинністю. Велике спасибі нашому другу-волонтеру зі Львова Петру Шукатка за смакоту, які він для фестивалю накупив і вчасно передав, за красеня короваю, який весь день прикрашав наш стіл а увечері ним посмакували всі гості. Петро, передай дівчатам від нас дякую. Також хлопцям-перевізникам фірми Nikolo, які все для нас вчасно привезли. Другу Ігорку зі Стрия за українську горілочку і цукерки… Дякуємо вже такому рідному гурту “Zapaska”, що відгукнулись на запрошення і приїхали потішити нас всіх своїми новими піснями.
Може кого забула, то нагадайтесь, обов’язково допишу 🙂

Всі зароблені нами в цей день кошти йдуть на організацію проекту УЄП ” Канікули для дітей загиблих українських військових”, який ми вже, дякувати Богу і таким розумничкам, як ви, в четверте проводитимо у Празі.
Сьогодні ми з Володею їдемо в Україну на декілька днів. Після повернення, напишемо вам більше інформації про діток, яких ми в липні привеземо і про всі організаційні моменти. Готуйтесь до знайомства з ними 🙂
Разом ми велика сила!”

Galina Andrejceva facebook 

foto: Festival Kaleidoskop

Leave a Reply