Культурно Освітні Проекти

Прага. Зустріч з Героєм Майдану, народним депутатом Михайлом Гаврилюком

By Лютий 27, 2017 No Comments

“Від Героя Майдану до депутита”, – під таким гаслом відбулась зустріч місцевих українців і чеських громадян, з народним депутатом ВР України, доброволцем Михайлом Гаврилюком. Організатори події Українська Європейська Перспектива спільно з UAPORTAL.CZ та ініціативою OPEN DOORS. 

Козак Гаврилюк залишився таким, яким ми всі його бачили на Майдані – незламним та чесним патріотом України. Кадри відеоролика з Майдану 2014 року про знущання «беркутівців» над Михайлом Гаврилюком, облетіли увесь світ та підняли хвилю обурення українців. Михайлові спогади про зиму 2014. Чи змінив Майдан Україну і чи виправдали ми надії Небесної сотні?. Розповідь про боротьбу на передовій та в Українському парламенті. Волонтерська діяльність козака Гаврилюка, про все це і багато іншого Михайло Гаврилюк зрозповідав у понеділок, 27 лютого в кафе Лайка.

“Він якось порівнював себе з носорогом, характеризуючи власну цілеспрямованість, а нині не цурається назватися «дикуном», коли під час виступу у чеській столиці йому звертають увагу на його подекуди неєвропейський радикалізм. Це Михайло Гаврилюк – колись козак четвертої сотні Самооборони Майдану і боєць добровольчого батальйону «Золоті ворота». Сьогодні – один з найменш заможних депутатів українського парламенту та, можливо, як він зізнався у розмові з Радіо Свобода, майбутній студент-податківець.

Цей яскравий представник Революції гідності погоджується, що навряд опинився б під куполом Верховної Ради, якби не те скандальне відео, на якому представники спецпідрозділу «Ягуар» у центрі Києва змусили його повністю оголеним пересуватися на морозі, коли на вулиці було –10°C. Прибувши до Праги, Михайло Гаврилюк подякував українській громаді, яка запросила його до слова, за теплий прийом, неодноразово наголосив, що все ще козак, і «по-простому» розповів чехам та діаспорі, свідком чого став за останні три роки своєї політичної кар’єри, що розпочалася з перемоги на 95-му виборчому окрузі…” Радіо Свобода 

Господарські новини: Přerod kozáka Havryljuka. Zmlácený stavař z Majdanu se stal ukrajinským poslancem

Фото – Зіна Гаврилюк

Leave a Reply