АктуальноОсобиста Думка

Крок за кроком до розрухи!

By Серпень 3, 2015 No Comments

ce ukrajina

Нам потрібно боротись за свою державу, не маємо права опускати руки. Потрібно тиснути на негідників і міняти їх шляхом виборів, але не за гречку. Не слухати політиканів і не боятись виборів. Допомагати тим, хто нашу допомогу потребує найбільше.

Перш за все, хочу вибачитися за те, що не писав майже два місяці. Протягом цього часу в Україні відбулося багато різних подій. Важливих та кардинальних змін – майже ніяких. Реформи не відчутні.

Поліцейське патрулювання в місті Києві та нших великих містах – приємний виняток. Це завдяки грузинському представнику, Екі Згуладзе, її наполегливості та зв’язкам в політикумі США, які посприяли частковому фінансуванню цього проекту. Представники команди Саакашвілі та він особисто заволоділи симпатіями виборця.

Також хочу відзначити роботу Давида Сакварелидзе, який зумів вивести на чисту воду багатьох хабарників у вищому ешелоні Прокуратури. Такі схеми працювали вже давно і продовжують працювати. Зупинити це одним окремим арештом(та, як це часто буває, виходом під заставу) неможливо. Система опирається та перемагає. «Карають» лише окремих виконавців (приклад – Володимир Шапакін та Олександр Корнієць), які з часом вийдуть під заставу, а їх справа «розпадеться» в суді.

Ще один приклад – шоу за участю Президента та Генерального Прокурора Шокіна. Гузар склав повноваження і тепер буде відстоювати своє «чесне» ім’я. Запевняю вас, суд не знайде  у його справі жодного злочину. Причетність до схем, про які йдеться,  Генерального Прокурора  та Президента, який безпосередньо контролює дії Генеральної Прокуратури(подібно до того, як до нього це робили Кучма, Ющенко, Янукович), думаю, ні в кого не викликає сумнівів. Також він контролює СБУ, суди, в т.ч. Конституційний Суд. Доказом цього твердження є рішення Конституційного Суду щодо змін в Конституції, які були розроблені та надані Адміністрацією Президента. Нагадую, саме цей склад Суду зробив конституційний переворот в 2010 році, наділивши Януковича(за його особистою вказівкою) необмеженою владою, в якій він і потонув. Ту саму помилку робить і Порошенко, який поступово надає собі все більші повноваження. Клан Порошенка розростається і несе все більшу загрозу нашому суспільству, подібно до того, як свого часу це відбувалося із кланом Януковича. Разом із тим ми спостерігаємо за тим, як великий клан Порошенко намагається знищити меньші клани Балоги та Ланьо в Закарпатському регіоні. А разом з ними і партію Правий Сектор. Все відбувається за планом  спецслужб та керівництва МВС. Скориставшись конфліктом, що виник, та його неминучими наслідками, вони розірвали як котят і «Правий Сектор» Закарпаття і клани Ланьо та Балоги, спровокувавши їх зіткнення, в наслідку чого загинули люди. Інформаціна картинка створена масмедіа, сприяла дискредитації як Правогу Сектору, так і Ланьо та Балоги.

Проте, не все пройшло так гладко, як було задумано. Наш народ не дурний, вміло розібрався в створеній ситуації. Правий Сектор зробив відповідні висновки, та перші кроки, які привели до початку кінця сьогоднішньої влади.

На мою думку, перевибори неминучі, як до Верховної Ради, так і Президента. Позицію Ланьо та Балоги ми побачимо в процесі протистояння цих кланів, та роботи місцевої влади на чолі з Геннадієм Москалем – головою обласної держадміністрації.

На превеликий жаль, люди у своєму виборі продовжують робити помилки, не дивлячись на те, що все знають і розуміють. Візьмемо нещодавні вибори у 205 окрузі Чернігова, де виборців відкрито купували як грошима, так і гречкою. Два основних кандидата  «Петрушка проти Укропу», мається на увазі Березенко та Корбан. Два представники, які ніякого відношення до цього регіону не мають, та і ніколи не мали, раптом стали любити чернігівський округ № 205. Це відкрита боротьба двох кланів, один з яких при владі, а другий намагається туди пробратись через різних представників Коломойського, таких як Турчинов та Яценюк.

На превеликий жаль, констатуємо той факт, що нами продовжують управляти олігархічні клани та їхні представники. Виборці, робіть висновки самі…

Ми живемо в світі брехні, яку нам подають шляхом різних ЗМІ, власниками яких і є олігархічні клани. Проекти незалежних, громадських ТВ, які б фінансувались громадою, це лише ілюзія. Ніхто не фінансуватиме так звані громадські телебачення, які за кулісами підтримують або одних, або інших представників, в залежності від того, хто, як заплатить  «Незалежним» журналістам.

Все змінюється, та не так, як ми очікували. Державний борг України становить більше 1,5 трильйонів гривень. Борг зріс на 24 % в порівнянні на 1 січня 2015 року.

Глобалісти вирішили ліквідувати правління Путіна, і саме Україна буде механізмом його ліквідації. На нашій території проходять, і проходитимуть бойові дії. Розвиток подій показує розбіжність таких ініціатив в таких країнах, як Ірак, Лібія, Єгипет, Сірія. Колись це були розбіжності між Глобалістами та СРСР. На сьогодніщній день, це Росія, яка зміцнила свій військовий потенціал по відношенню до 2000 року в декілька разів і не збирається підпускати  НАТО до своїх кордонів, навіть ціною тисяч загиблих. Ніхто Крим не буде повертати. І вихід тут один, або Україна буде самостійна, без впливу Глобалістів, і в такому випадку її території залишаться цілістними, або буде розділена на дві частини: проросійську і, так звану, європейську.  Цей процес буде неминучий. Отже, нам прийдеться очікувати подальший наступ сепаратистів по всій лінії фронту. Вони будуть відвойовувати село за селом, і розширювати свою територію впливу. Росія і надалі підтримуватиме їх, як людською силою, так і технічними ресурсами.

Підводемо підсумки:

  • українська економіка не розвивається;
  • олігархічна кланова система не зруйнована, а навпаки процвітає;
  • в нас не АТО, а війна, яка на жаль, дипломатичним шляхом не вирішиться.

 

Нам потрібно боротись за свою державу, не маємо права опускати руки. Потрібно тиснути на негідників і міняти їх шляхом виборів, але не за гречку. Не слухати політиканів і не боятись виборів. Допомагати тим, хто нашу допомогу потребує найбільше. Не боятись важких часів, а навпаки, використати їх для свого розвитку. Правда на нашому боці і лише добром можна перемогти зло і добитись більшого результату.

Езоп писав свої безсмертні байки за 600 років до Різдва Христового. Істини про людську природу, яким він повчав, були актуальними в Афінах 25 століть тому, вони залишаються актуальними і в сучасному Києві. Сонце може змусити вас роздягтись швидше, ніж вітер. Доброта, приязнь і висока оцінка, здатні переконати швидше, ніж усі шторми і бурі на землі.

Пам`ятайте слова Лінкольна : «Недаремно кажуть, що крапля меду приваблює більше мух, ніж галон жовчі». Отже, тримайте порох сухим, але посміхайтесь один одному і давайте всім належну оцінку, не шкодуючи добрих слів.

Слава Україні!

Політв’язень Василь Данилів, засновник УЄП

Київ, 01.08.2015, Лукя´нівське СІЗО

Джерело: УЄП

Leave a Reply