АктуальноОсобиста Думка

Василь Данилів: Перемир’я, яке переросло в наступ

By Лютий 8, 2015 No Comments

Василь Данилів: Перемир’я, яке переросло в наступ

Небезпечний не той, хто говорить мало і пре наглістю, а небезпечний той, хто добре стелить, та співає колискову, під яку можна і заснути, втративши пильність.

Минув перший місяць нового 2015 року, який нічого неочікуваного не приніс ні в економічних,ні в зовнішньополітичних питаннях, та і внутрішньо також.

Бігаємо по світу з протягнутою рукою для того, щоб отримати черговий транш від МВФ та інших державних запозичень. Але ніхто вже нам не вірить, адже нічого не змінилось: реформ ніяких немає, один популізм та продовження роботи  різних схем як з боку Прем’єр-міністра, так і Президента, які розприділили між собою вплив.

Але вони живуть в світі тої інформації, яка їм подається і не хочуть чути начебто вони щось роблять не так, а поливають своїми обіцянками і надалі, спираючись на те, що в нас війна, що розкрадена казна та скидають усю вину на попередників. Ну що ж,  потрібен їм мабуть ще більший термін для реалізації обіцянок.

Але це все нагадує  піраміду, обіцянки, лозунги, а потім як скинуть, так будуть балакати, ну що ж ви нас скинули, потрібно було нам ще попрацювати і все було б добре, а так самі винуваті. Не треба було нас скидати.

А тепер до так званого перемир’я, до цього перемир’я це була купка бандитів, які бігли без потужної зброї з трьома танками та пару градами, називаючи себе ополченієм Новоросії. Вони сиділи в Слов’янську та чекали на свою смерть, що ж і підтверджував Гіркін  у відкритому ефірі.

Отримавши коридор до мільйонного міста Донецьк, без перешкод до нього  переїхали.

Це була найбільша помилка командування штабу Армії (а хто крайній ніхто не знає і по сей день). Закріпившись в Донецьку та Луганську, отримали перемир’я, під час якого з’явилась в них можливість озброїтись і стати Армією. Декілька сотень танків, БТР, Градів, Буратін, Васильків, ПВО, навіть якась там авіація. По суті це стала повномасштабна армія, яка збирає і подальшу територію, робить другий Іловайський котел ( до речі, за який також ніхто не відповів). Дебальцево, Щастя –  це нові території, які вони хочуть захопити.

Немає команди наступу, є тільки оборона.

Зливання територій, так це виглядає. Ось нещодавно виступ командира «Азов» Білецького, який  вже чітко говорить, що керівництво країни злило територію і іде на поступки Кремля. Це деградує наше військо, яке тримається на ентузіазмі та високому внутрішньому дусі наших патріотів, це вся  техніка, це старі машини 60-70 років, які ламаються і не придатні до воєнного наступу чи оборони.

Але ворог поповнює свої запаси зброї та оснащення дякуючи російським гуманітарним конвоям. Надалі, якщо продовжуватиметься перемир’я, в них буде стільки зброї та військових, що вони рано чи пізно підуть на Київ і без прямої участі російських військ.

Цей конфлікт можна було вирішити за участі наших добровольчих батальйонів  і вибити цю жменю терористів та сепаратистів, вигнати їх до кордонів російських, звідки вони і прийшли.

Зараз це вже неможливо.

Повторюсь, неможливо без великих втрат з боку населення та військових, як живою силою, так і технікою. Але якщо цього не буде, ворог у нас під Києвом.

Непорозуміння з керівництвом штабу армії та батальйону доводить до розпуску цих батальйонів. Виною є непрофесійність керівників штабів та п’ята колона, яка там присутня, злив інформації ворогу та боязнь приймати будь-які рішення. Відсутність рішень – це також саботаж та зрада.

А керівництво країни боїться цих батальйонів, вбачає в них загрозу, тому дають негласні вказівки ліквідації їхніх структур.

Всі хто не з ними, той проти них. Але забуваючи  при тому інтереси державні та загрози, вони думають , що держава – це вони, от і борються всередині замість того, щоб спільними зусиллями і консолідацією стати проти зовнішнього ворога.

Поранення Яроша, злив інформації, розпуск «Айдар»  – це все очевидні речі, але відмовки будуть.

Ми стали полігоном для вияснення геополітичних суперечок між Америкою та Росією.

Америка включила  план «Анаконда», який був розроблений ще під час холодної війни. Ізоляція Росії зажене її в глухий кут і повномасштабна війна не за горами. Адже, російська пропаганда така, що вони борються з американськими солдатами.

Тобто не проти українського народу, але проти американського впливу.

Ну що ж, це має підґрунтя. Наше управління під єврейсько-американським впливом: Секретаріат, Кабмін, Верховна Рада – більшість єврейського походження. Та і все керівництво євреї або наполовину євреї. Нічого не маю проти євреїв, я не антисеміт. Але хотів би побачити хоч одного керівника в управлінні державою Ізраїль українця з прізвищем  Шевченко чи Карпенко. Тобто, все це маячня, яка є пропагандою проти України, і має своє підґрунтя. А далі філософствуйте, люди добрі. Шевченко писав: «Учітеся, брати мої, думайте, читайте…!»

Тобто, я не думаю, що російський народ бажає поганого простому українському народу, але вони хочуть знищити єврейсько-американську політичну складову, яка управляє Україною.

Всі говорять про військовий стан, який потрібно оголосити, але він має ще одне небезпечне побічне дійство – це, наприклад, свобода слова.

Отже, у нас керманичі єврейського походження, а вони страшно люблять гроші, це в них понад усе. Вони хочуть приватизувати чи, краще сказати, прихвастувати останні підприємства, котрі залишились недоприхвастовані після Кучмівсько-Януковичської  саранчі, яка оголила нашу економіку та залишила її в боргах, та без підприємств, які будували діди та прадіди під час будівництва розвитого соціалізму та комунізму.

Небезпечний не той, хто говорить мало і пре наглістю (Янукович), а небезпечний той, що добре стелить, співає колискову, під яку можна і заснути, хизуючись своїми мудрими речами та англійською мовою.

Які можна надати поради  Порошенку, як нашому Президенту:

1) Віддайте всі свої статки на користь держави. «Відречись від статків своїх на користь народу і станеш справжнім поводирем народу свого, який прийме тебе».

Ісус каже: «Коли хочеш бути досконалим,- піди, продай добра свої та й убогим роздай, – і матимеш скарб ти на небі. Потому приходь, та й іди слідом за Мною!».

2) Націоналізуйте всі підприємства, які приноситимуть прибутки до держави. Реалізувавши це, ми зможемо підняти економіку.

3) Відмовтесь від нових кредитів МВФ та прямих послуг від американського впливу, тим самим показавши, що ми не виконуємо якісь вказівки з американської сторони.

4) Відновіть оборонну промисловість. В нас є великі потужності, які не реалізовані.

5) Зіпріться на народ, він вам повірить і буде захищати нашу країну, а не тікати від призову, як показала остання мобілізація. Адже, люди тікають не від того, що не хочуть захищати свою державу, але тікають від того, що її скоро вже не стане!

Цими кроками можна зберегти цілісність.

Інакше нас чекатимуть тяжкі довгі роки конфлікту, після чого такої країни, як Самостійна та Суверенна Україна, не буде.

Схиляю голову перед тими, хто віддав своє життя і бореться за Нашу Батьківщину, яка буде самостійною!

Слава Україні! Героям Слава! 

 

Політв’язень Василь Данилів, засновник УЄП

Лук’янівський СІЗО, Київ

3.02.2015р

Leave a Reply