Друзі, запрошуємо вас на зустріч із реконструктором військової історії та надзвичайно цікавою людиною – Віталієм Павленком, який на запрошення ГО «Українська Європейська Перспектива» цими днями відвідає Прагу. Він залюбки зустрінеться з українцями Чехії, розповість та продемонструє, як з появою артилерії та вогнепальної зброї на полі бою змінилася історія європейських війн, а також як історично виглядали та воювали козаки-запорожці.

Віталій захоплюється відтворенням матеріальної й духовної культури з використанням археологічних, образотворчих і письмових джерел. Він використовує метод рольової гри й наукового експерименту для більш глибокого вивчення досліджуваного питання.
У автентичному вбранні українського піхотинця XVII століття, протягом більш ніж двогодинної лекції, Віталій Павленко розповість про побутові традиції тогочасних військових, їх раціон, матеріальне забезпечення, ви дізнаєтесь, як вели бій багато років тому козаки-запорожці, також пан Віталій проведе порівняльний аналіз тогочасного і сучасного війська. Ви матимете змогу на власні очі побачити екіпіровку та елементи одягу тих часів.
Лекція і презентація проходитиме у співпраці з Посольством України у Чехії, за адресою Velvyslanectví Ukrajiny v Praze, Charlese de Gaulla 29. Початок о 18:00.

Для входу на захід обов’язково мати з собою документ, що посвідчує особу.