АктуальноДопомога Військовим

Допомога тяжкопораненому Герою УДА Назару Співаку з Чехії.

By Травень 29, 2019 No Comments

Бійцю 8 батальйону УДА Аратта Назару Співаку 32 роки, він родом з міста Ходорів, Львівської області. Більше двох місяців тому, Назар отримав кульове поранення в шию, яке пошкодило остисті відростки С3, С4, С5 і шанс що він виживе і матиме відновлення був невеликий, але за нього боролись відчайдушно! Боролись Госпітальєри за його життя, коли витягували з передової, боролись лікарі л.Мечникова та військові лікарі 61 госпіталю. Це було трохи більше 2 місяців тому, тепер друзі, рідні і Госпітальєри борються за якість життя Назара.

Завдяки підтримці та настановам команди політравми л.Мечникова і професійній евакуаційній групі батальйону Госпітальєрів, Назар Співак був швидко перевезений до реабілітаційного центру «Мордичі»,  де з ним працюють одні з кращих спеціалістів в України (анестезіологи-реаніматологи, логопед, хірург, невропатолог, уролог, соціальний працівник, психолог та група сервісу що допомагає в щоденних побутових завданнях).

На відео, яке запостила на своїй сторінці Яна Зінкевич,  ви можете побачити перші кроки Назара! І це надзвичайно!

«Це все стало можливим завдяки вам – усім хто допомагав та підтримав Назара. Величезна подяка усім вам від родини Назара, кожен з нас став тією рятуючою соломинкою, що допомагає нашим важкопораненим Героям побороти смерть і боротись за життя»,- Аратта 8-й батальйон УДА Української Добровольчої Армії, Госпітальєри, Яна Зінкевич.

ГО «Ukrajinsko Evropsk8 Perspektiva» у травні перерахувала на картку матері Назара – Співак Надії Любомирівни, + 18.000 гривень.

Яна Зінкевич на своїй сторінці у фейсбук поступово викладає звіти по всіх витрачених коштах.

Дякуємо усім небайдужим українцям Чехії, які відгукнулись на наше прохання і долучились!

Разом ми сила!

Хочеш допомогти?:

Номер прозорого рахунку УЄП для допомоги українським військовим, їхнім сім’ям, дітям загиблих Героїв та тяжкохворим діткам: Raiffeisen Bank 6283201001 / 5500 з позначкою SOSUKRAJINA.CZ ваше ім’я та прізвище.

Проект УЄП ” Допомагаємо Україні разом- Pomáháme Ukrajině spolu”.