АктуальноКультурно Освітні Проекти

Українські книжки
для дітей на Схід – Костянтинівка Донецької області

By Січень 22, 2019 No Comments

В рамках проекту “Допомагаємо Україні разом” до міста Костянтинівка Донецької області прибула четверта посилка із книжками українською мовою. 28 книжок від УЄП отримала бібліотека громадської ініціативи DRUZI вільний простір (Facebook).

DRUZI – це відкритий креативний простір для саморозвитку і вдосконалення, неформальної освіти і різноманітних молодіжних ініціатив. Як вони самі кажуть: “Наша місія – запалити молоді серця та змінити життя нашого міста і країни”. Команда DRUZI працює у багатьох напрямках: неформальна освіта, культура і мистецтво, соціальні проекти, екологічні ініціативи і урбаністика.

Виконавчий директор УЄП Галина Андрейців зазначила, що ця партія книжок – це лише перший крок у співпраці з креативним простором. “Як на мене, це чудова і необхідна ініціатива, особливо для молоді на сході України. Будемо підтримувати з DRUZI зв’язок і допомагати книжками по мірі можливості далі”.

Ми хочемо подякувати волонтеру та співкоординатору проекту Володимиру Теленько за допомогу у складанні переліку книжок, нашому другові й колезі Олегу Слабоспицькому за те, що познайомив УЄП із DRUZI, а також Олексієві та його команді з книгарні “Зміст” у Полтаві за поради при придбанні книжок та за надану знижку. (Від себе особисто ми радимо, якщо Ви колись опинитесь у Полтаві, завітати до цієї книгарні. Надзвиайно затишна, вона знаходиться у центрі міста. Тут пригощають смачною кавою, а на полицях представлений надзвичайно широкий і різноманітний асортимент книжок). Щиро дякуємо також нашим українським та чеським друзям за підтримку, завдяки якій ми маємо змогу реалізовувати такі проекти!

Приєднатись до цього проекту можна у два способи: запропонувавши книжку для придбання або надіславш кошти на на прозорий рахунок УЄП: Raiffeisen Bank a.s., 6283201001 / 5500 з позначкою: UA.CZ.Knihy detem. Ми будемо щиро вдячні! Кожна крона, а потім і кожна нова книжка принесуть велику радість діткам!