АктуальноБлагодійність

УЄП запрошує усіх небайдужих долучитись до порятунку Максимка Волчовського (оновлено)

By Жовтень 30, 2018 No Comments

Оновлено!

У листопаді місяці від українців Чехії батькові Максима було передано на лікування сина 10.000 гривень + ще 10.000 було перераховано на картку.

Все маленьке містечко живе надією, що життя малого Максимка вдасться врятувати. Ми віримо, що так буде обов’язково!

Цього шестирічного світлого хлопчика звати Максимко Волчовський, він родом із міста Болехова на Івано-Франківщині. У хлопчика було виявлено злоякісну пухлину в черевній порожнині – нейробластома з метастазами по лімфатичній системі, 3 стадія (множинні об’ємні пульсуючі утворення великих розмірів, найбільша в діаметрі 11 см) . Супровідні документи, аналізи , виписки і перебіг подій можна знайти за посиланням: https://www.facebook.com/groups/240361976651607/?fref=gs&dti=240361976651607&hc_location=group

В Україні лікарі кажуть, що при такому діагнозі імовірність одужання мала, адже не вистачає відповідного обладнання та ліків.
Батькам Максима вдалось зібрати кошти на перший етап лікування і відвезти дитину до дитячої лікарні “Bambino Gesu” в Римі. Їх прийняли, діагноз підтвердили та почали лікування. Загальний час лікування становить 1 рік і 8 місяців – це хіміотерапія, операція з видалення пухлини, променева терапія, пересадка кісткового мозку, імунотерапія, реабілітація. Повний курс буде коштувати кілька сотень тисяч євро. Для сім’ї Максимки, як і для багатьох із нас з вами, ця сума “непідйомна”. Але якщо ми об’єднаємо свої сили, то віримо, що цього хлопчика з такими світлими очима вдасться врятувати!

Віримо у це, бо знаємо, що ми вже так робили, і дітки, яким ми допомогли у лікуванні, одужали. Давайте і цього разу постараємось врятувати життя!

Друзі, якщо ви в Україні, то реквізити батьків у посиланні нижче, а також у посиланні нагорі.
Українці Чехії, приєднуйтесь до проекту “„Pomáháme Ukrajině Spolu“ – з позначкою UA-CZ zachranit Maksyma, ваше імя та прізвище.
Номер прозорого рахунку УЄП для благодійних внесків: Raiffeisen Bank a.s, 6283201001 /5500 .