Діти загиблих військових відвідали Посольство України в Чехії


Зустріч у посольстві
Група дітей, батьки яких загинули в АТО, завітали до українського посольства в Чеській Республіці, які відпочивають в цій країні. Там на них чекали розповіді про Прагу та подарунки на згадку.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці Надзвичайний та Повноважний Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс.

posolstvo skrin

“Сьогодні до посольства завітала особлива делегація – діти наших героїв, які загинули, захищаючи Україну від російських окупантів. Невимовно важко дивитися їм в очі, знаючи, що ніщо не зможе замінити їм батька. Але приємно, коли бачиш в цих очах іскринки щирих емоцій і надії від вражень, отриманих під час перебування в невідомій їм досі Чехії”, – написав він.

Під час відвідання диппредставництва діти поділилися своїми враженнями від перебування в Чехії.

У свою чергу, Перебийніс розповів дітям про приймаючу країну, вручив на згадку про перебування в Празі подарунки та подякував організаторам за реалізацію проекту.

“Дякуємо всім, хто допоміг організувати поїздку групи до Праги, а також наситити неймовірними пригодами чеські канікули українських діточок”, – підкреслив він.

Як писав Укрінформ, літній табір відпочинку для дітей учасників АТО організувала українська громада Чехії на чолі з МГО “Українська Європейська Перспектива”. Варто зазначити, що чеські українці вже вчетверте створюють подібні табори відпочинку для дітей героїв АТО в рамках реалізації проекту “Допомагаємо Україні разом”.

Джерело: Укрінформ

фото УЄП