У п’ятницю 21 вересня “Українська Європейська Перспектива” разом із UAPORTAL.CZ в рамках культурної співпраці з мерією Праги 12 i частиною міста Прага-Лібуш представляли Україну на мультикультурному фестивалі, присвяченому збиранню врожаю яблук – “Jablkobraní v parku Kamýk”.  Із цими частинами Праги УЄП співпрацювала вперше, це – нове для нас партнерство.

Гостям фестивалю ми пропонували традиційні українські страви та напої – хочемо щиро подякувати нашим волонтерам, які допомогли придбати і приготувати традиційні смаколики: “генеральські” пироги, варениги з сиром, голубці, квашена капуста і хрусткі солоні огірочки, деруни і налисники, крученики з м’ясом і м’ясні рулети, обов’язково сало, а також яблучний пиріг і хрустики, а до цього – узвар, українська горілка і домашня настоянка-хринівка.

Нам вдалось зібрати 10 000 крон. Після відрахування усіх витрат, 7 000 крон були додані до бюджету наступних “Чеських канікул” для дітей загиблих і поранених героїв України. Ця сума порадувала наше око, адже акція відбувалась у будній робочий день, тривала всього кілька годин, ще й завершилась раніше через зливу. Втім, поповнення бюджету – це лише один з важливих аспектів участі у подібних акціях. Крім цього, важливою є й інформаційна складова – ми розповідаємо про УЄП та про нашу діяльність, говоримо із людьми про актуальну ситуацію в Україні, спілкуємось. 

Ми щиро дякуємо волонтерам, котрі допомогли нам підготувати український стіл до участі у фестивалі, а також усім місцевим українцям, котрі прийшли нас підтримати!

 

Долучайтесь до нас наступного разу, слідкуйте за новинами:
http://u-e-p.eu/
https://uaportal.cz/
https://www.facebook.com/uepeu/
https://www.facebook.com/uaportal/

Ви також можете допомогти втілити в життя наші проекти: http://u-e-p.eu/projects/

Номер прозорого рахунку УЄП для благодійних внесків
Raiffeisen Bank a.s, 6283201001 /5500
http://u-e-p.eu/donate/

Разом ми все ж таки велика сила!