АктуальноЄвропа в Україні

Чи може Україна виграти війну із корупцією? – дискутуємо у Брюсселі

By Квітень 24, 2018 No Comments

Команда Української Європейської Перспективи вирушила на дводенну конференцію на тему “Чи може Україна виграти війну із корупцією?”

Основна проблема, яка хвилює Європу в контексті українського майбутнього та українських перспектив – це корупція. Корупція стоїть на заваді багатьох реформ і суттєво сповільнює можливу співпрацю із Євросоюзом, адже для залучення інвестицій та роботою над модернізаційними проектами потенційним партнерам потрібна, перш за все, впевненість у тому, що Україні можна довіряти.

Основні корупційні схеми пустили найглибше коріння у судову та правоохоронну системи, на місцях та на високих рівнях покриваючи середніх та дрібних корупціонеорів. Корупція – це проблема внутрішня, яку неможливо вирішити без безпосередньої участі українських високопосадовців і політиків. Саме тому новостворена група у Європарламенті запрошує українських високопосадовців найвищого рівня до дискусії.

24 квітня у Брюсселі із європарламентарями дискутує Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Шлях України до цивілізованого і впорядкованого європейського суспільства не буде простим, але ця мета реалістична – вона лиш потребує готовності обох сторін співпрацювати. Саме на це і спрямовані дискусії проекту “Європа в Україні”.