АктуальноДопомога ВійськовимКультурно Освітні Проекти

Презентація соціального мультимедійного проекту “Переможці”

By Листопад 10, 2017 No Comments

21 листопада о 12:00, в Празі, у Малому залі Центральної міської бібліотеки (Mariánské náměstí 98/1, Praha 1) відбудеться презентація соціального мультимедійного проекту новин ТСН на каналі 1+1 та журналу VIVA! «Переможці», що розповідає історії ветеранів АТО, які втратили частини тіла під час бойових дій на Сході, але не втратили сили духу. Вони почали нове життя, займаються спортом, одружуються, народжують дітей, подорожують, дехто займається бізнесом, дехто повернувся на військову службу, але всі з оптимізмом дивляться в майбутнє, надихаючи інших людей.

“Переможців” в Празі представить куратор, ведуча ТСН на 1+1 – Соломія Вітвіцька, а також особисто учасники проекту – Вадим Свириденко, Вадим Довгорук та Сергій Храпко. На події співатиме Світлана Тарабарова. Проект складається із фотосвітлин відомого українського фотографа Олександра Мордерера та арт-директора Тетяни Рубльової, відеобекстейджу, серії сюжетів Соломії Вітвіцької.

Посольство України в Чеській Республіці презентує проект в Празі за підтримки Громадського об’єднання „РУТА”.

Проект починався як фотовиставка, але задум швидко перетворився на великий мультимедійний проект, і його вже представили в багатьох містах України та світу.

Вхід вільний.

Leave a Reply