Культурні проекти

«Як смакує Україна» на Фестивалі Kaleidoskop 2017

By Червень 4, 2017 No Comments

dni ukrajinskoji kultury v Chechiji

МГО “Українська Європейська Перспектива”, UAPORTAL.CZ та волонтери ласкаво запрошують вас друзі навідатись до українського намету в суботу, 10 червня, від 12 до 21:30.  Центральноий парк на Панкраці в Празі-4 . 

Прийдіть на мультикультурний фестиваль Kaleidoskop 2017  і подивіться, як буде представлена Україна на цьому святі культурного різноманіття, музики, танцю, національної кухні багатьох країн світу,  яке проводить адміністрація району Прага 4.

Що ми приготували для гостей фестивалю:
13:00 – 14:00  Майстер-клас з  виготовлення тканого гобелену. Проводить на професійному ткацькому станку українська майстриня народної творчості Лідія Кришталь.
14:00 – 15:00  Майстер-клас з виготовлення  українських віночків із польових і штучних квітів. Проводять українська майстриня  Людмила Гончар.
15:00  – 16:00 Майстер-клас з живопису від нашого доброго приятеля , українського художника зі світовим іменем Олександра Оніщенка Galerie Jakubska
16:00 – 16:30 Український гурт з Кам’янець-Подільська “Zapaska“-  виступить на великій сцені. Поспілкуватись після виступу із Яною Шпачинською і Павлом Нечитайло зможете біля українського намету.

17:00 – 19:00   Майстер-клас з української традиційної вишивки.  Навчатиме українська майстриня Людмила Гончар.

Від 12:00 до 21:30  біля українського намету  впродовж всього дня:

–  АРТ Майданчик та забава для дітей та дорослих.

–  Виставка сучасних плакатів України.

–  Виставка фотографій з Майдану та ATO, світлини від визнаного в Україні фотографа і волонтера Івана Богдана.

–  Благодійний ярмарок присвячений нашому проекту ” Канікули для дітей загиблих військових”, який вже в четверте проходитиме у Празі. Дітки будуть відпочивати  у нас  з 3 по 10 липня 2017 року.

–  Виставка народної творчості – вишивки, український стрій, прикраси, ткані вироби, картини, кераміка, петриківський розпис і  трипільська культура, тощо.

–  Традиційні українські страви і напої- зможете зкуштувати справжній Бограч, коровай, вареники, голубці, борщ і сало з часником, налисники з капустою і грибною мачанкою, українська горілка і квас, це і багато іншої нашої рідненької смакоти вам подаватимуть наші симпатичні газдиньки в українському наметі.

Приходьте! Запрошуйте своїх друзів! Буде круто! 

Вхід безкоштовний. 

Посилання на подію чеською мовою:  http://www.festival-kaleidoskop.cz

 

unnamed

Leave a Reply